Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 26 JUN 20:25
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bosch Tamisso
nr. 627097

Bosch Tamisso kaffemaskin

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-26 19:57:04 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:20:00 50 kr