Auktionen avslutad:
1 600 kr
Avslutas: 25 JUN 20:14
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Armbandsur
nr. 627100

Armbandsur, bland annat Omega, Tissot, Certina

Anmärkningar: Bruksslitage, delvis repobjekt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 2 2022-06-21 18:57:52 1 600 kr
Budgivare 8 2022-06-25 01:19:08 1 500 kr
Budgivare 2 2022-06-21 18:57:52 1 400 kr
Budgivare 7 2022-06-24 22:13:38 1 300 kr
Budgivare 2 2022-06-21 18:57:52 500 kr
Budgivare 6 2022-06-21 12:01:29 450 kr
Budgivare 6 2022-06-21 12:01:29 250 kr
Budgivare 5 2022-06-20 22:37:04 200 kr
Budgivare 6 2022-06-21 12:01:22 175 kr
Budgivare 5 2022-06-20 22:37:04 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 11:27:16 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 22:48:19 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 22:23:22 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:22:11 50 kr