Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 28 JUN 20:10
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Tamburmajor
nr. 627102

Tamburmajor, trä, Marinen, höjd 198 cm.

Anmärkningar: Bruks och åldersslitage, böjd.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 20:02:11 550 kr
Budgivare 2 2022-06-22 19:34:51 500 kr
Budgivare 1 2022-06-22 07:55:58 450 kr
Budgivare 2 2022-06-22 19:34:44 400 kr
Budgivare 1 2022-06-22 07:55:58 350 kr
Budgivare 2 2022-06-22 19:34:38 300 kr
Budgivare 1 2022-06-22 07:55:58 250 kr
Budgivare 2 2022-06-22 19:34:26 200 kr
Budgivare 1 2022-06-22 07:55:58 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 19:34:11 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 07:55:58 50 kr