Aktuellt bud:
650 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 20:20
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
4h, 41m, 55s
Malmö
Spara i minneslista
Damarmbandsur Exacta
nr. 627106

Damarmbandsur Exacta, boetten i guld, 14 K, manuell, diameter 15 mm,

Anmärkningar: Bruksslitage, Fungerar vid enklare test, Sikö auktioner garanterar ej funktionen

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 6 2022-06-20 10:31:51 650 kr
Budgivare 7 2022-06-22 14:07:13 600 kr
Budgivare 6 2022-06-20 10:31:51 550 kr
Budgivare 4 2022-06-20 15:20:35 500 kr
Budgivare 6 2022-06-20 10:31:51 450 kr
Budgivare 4 2022-06-20 15:20:33 400 kr
Budgivare 6 2022-06-20 10:31:51 350 kr
Budgivare 4 2022-06-19 14:01:18 300 kr
Budgivare 5 2022-06-19 08:57:55 250 kr
Budgivare 4 2022-06-19 05:52:32 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 00:20:35 175 kr
Budgivare 4 2022-06-19 05:52:30 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 00:20:35 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 05:52:27 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 00:20:35 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 22:48:31 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 22:24:59 50 kr