Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 26 JUN 20:36
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Moped Garelli
nr. 627121

Moped Garelli

Anmärkningar: Fungerar enligt inlämnaren Slitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 09:28:52 1 500 kr
Budgivare 9 2022-06-26 16:18:44 1 500 kr
Budgivare 4 2022-06-25 09:28:52 1 400 kr
Budgivare 9 2022-06-26 16:15:11 1 300 kr
Budgivare 4 2022-06-25 09:28:52 1 200 kr
Budgivare 8 2022-06-25 09:22:21 1 100 kr
Budgivare 4 2022-06-20 06:22:37 1 000 kr
Budgivare 8 2022-06-25 09:21:54 950 kr
Budgivare 4 2022-06-20 06:22:37 900 kr
Budgivare 7 2022-06-21 06:48:52 850 kr
Budgivare 4 2022-06-20 06:22:37 800 kr
Budgivare 7 2022-06-21 06:48:50 750 kr
Budgivare 4 2022-06-20 06:22:37 700 kr
Budgivare 6 2022-06-20 19:00:21 650 kr
Budgivare 4 2022-06-20 06:22:37 600 kr
Budgivare 5 2022-06-20 16:52:47 550 kr
Budgivare 4 2022-06-20 06:22:37 500 kr
Budgivare 5 2022-06-20 16:52:36 450 kr
Budgivare 4 2022-06-20 06:22:37 400 kr
Budgivare 5 2022-06-20 16:52:32 350 kr
Budgivare 4 2022-06-20 06:22:37 300 kr
Budgivare 3 2022-06-19 23:45:03 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:47:17 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 23:44:52 175 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:47:17 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:13:17 50 kr