Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 26 JUN 20:37
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Moped Garelli
nr. 627123

Moped Garelli

Anmärkningar: Renoveringsobjekt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 4 2022-06-22 05:21:47 500 kr
Budgivare 5 2022-06-23 21:08:41 450 kr
Budgivare 4 2022-06-22 05:21:47 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 17:53:53 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:30:28 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:04:31 50 kr