Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 25 JUN 20:32
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Punschmuggar
nr. 627125

Punschmuggar 4 st + saltkar 2 st, silver och glas, höjd 9 cm och lägre, vikt på punschmuggarna 115 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 2 2022-06-24 22:20:54 750 kr
Budgivare 5 2022-06-20 10:34:58 700 kr
Budgivare 4 2022-06-19 22:36:52 650 kr
Budgivare 3 2022-06-20 09:58:09 650 kr
Budgivare 4 2022-06-19 22:36:52 600 kr
Budgivare 3 2022-06-20 09:58:06 550 kr
Budgivare 4 2022-06-19 22:36:52 500 kr
Budgivare 3 2022-06-19 05:50:47 450 kr
Budgivare 2 2022-06-18 20:44:35 400 kr
Budgivare 3 2022-06-19 05:50:45 400 kr
Budgivare 2 2022-06-18 20:44:35 350 kr
Budgivare 3 2022-06-19 05:50:42 300 kr
Budgivare 2 2022-06-18 20:44:35 250 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:33:41 200 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:33:41 50 kr