Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 25 JUN 20:34
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vaser
nr. 627126

Vaser ljusstakar mm, bland annat Holmegaard och Johansfors

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 6 2022-06-25 09:31:14 300 kr
Budgivare 5 2022-06-25 01:25:53 250 kr
Budgivare 1 2022-06-24 20:28:25 200 kr
Budgivare 1 2022-06-22 13:21:47 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 11:46:09 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:31:17 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:58:44 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:35:02 50 kr