Aktuellt bud:
175 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 20:36
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3h, 58m, 48s
Malmö
Spara i minneslista
Assietter
nr. 627127

Assietter, bordslampa, kobratelefon, höjd 22 cm och lägre

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 01:26:35 175 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:43:04 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:43:09 150 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:42:47 50 kr