Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 26 JUN 20:39
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skåpshandtag
nr. 627129

Skåpshandtag L=35 + Weber sideboard till grill

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-06-20 02:19:26 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:40:39 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:42:46 50 kr