Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 26 JUN 20:40
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Stereo Panasonic
nr. 627131

Stereo Panasonic

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-06-26 13:02:38 350 kr
Budgivare 2 2022-06-21 13:06:13 300 kr
Budgivare 3 2022-06-26 13:02:26 300 kr
Budgivare 2 2022-06-21 13:06:13 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 23:05:53 50 kr