Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 25 JUN 20:42
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Sigfrid Bengtsson
nr. 627138

Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, 44 X 35 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Anmärkningar: Fläckar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-06-25 19:55:34 350 kr
Budgivare 5 2022-06-24 18:19:14 300 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:55:27 250 kr
Budgivare 5 2022-06-24 18:19:06 250 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:55:27 200 kr
Budgivare 4 2022-06-21 21:40:20 175 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:55:27 150 kr
Budgivare 3 2022-06-20 21:20:35 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:55:27 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 20:18:58 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:55:27 50 kr