Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 25 JUN 20:44
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Owe Wessbohn
nr. 627139

Owe Wessbohn (1913-1996) olja på pannå, 63 X 33 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 19:55:49 250 kr
Budgivare 3 2022-06-25 20:33:11 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:55:49 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 13:36:33 50 kr