Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 25 JUN 20:46
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bestickservis
nr. 627140

Bestickservis, Norge, tenn och rostfritt stål

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 5 2022-06-25 19:08:55 850 kr
Budgivare 3 2022-06-25 19:12:27 800 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:08:40 700 kr
Budgivare 3 2022-06-24 19:03:50 650 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:08:36 650 kr
Budgivare 3 2022-06-24 19:03:50 600 kr
Budgivare 5 2022-06-24 18:42:36 550 kr
Budgivare 3 2022-06-24 19:03:41 500 kr
Budgivare 5 2022-06-24 18:42:23 300 kr
Budgivare 3 2022-06-20 14:59:25 250 kr
Budgivare 4 2022-06-23 19:42:23 250 kr
Budgivare 3 2022-06-20 14:59:25 200 kr
Budgivare 4 2022-06-23 19:42:18 175 kr
Budgivare 3 2022-06-20 14:59:25 150 kr
Budgivare 4 2022-06-23 19:42:13 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 14:59:25 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 13:47:02 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:44:14 50 kr