Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 25 JUN 20:52
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 627143

Taklampa, behängda med prismor, 1900-talets andra hälft, diameter 37 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-06-25 19:53:12 250 kr
Budgivare 4 2022-06-25 09:54:56 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:24:02 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:02:21 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:56:09 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:32:39 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:47:34 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:32:11 50 kr