Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 25 JUN 20:54
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Väggskulptur
nr. 627144

Väggskulptur, Thomas Palmqvist, koppar och trä, 60 X 45 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 20:51:49 300 kr
Budgivare 3 2022-06-25 17:51:40 250 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:16:43 200 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:16:43 150 kr
Budgivare 2 2022-06-23 23:08:51 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:16:43 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 23:08:48 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:16:43 50 kr