Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 25 JUN 20:56
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bordslampa
nr. 627145

Bordslampa, figuriner, Goebel och Schau Bach, höjd 36 cm inklusive skärm och lägre

Anmärkningar: Bordslampan med nagg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 09:32:54 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:43:43 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:52:55 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:45:11 50 kr