Aktuellt bud:
450 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 21:00
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
4h, 50m, 7s
Malmö
Spara i minneslista
Smycken
nr. 627147

Smycken bijouterier, armbandsur, smyckeskrin, delvis silver, ett örhänge i guld med pärla

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 5 2022-06-21 20:23:06 450 kr
Budgivare 4 2022-06-20 19:24:37 400 kr
Budgivare 5 2022-06-21 07:51:26 400 kr
Budgivare 4 2022-06-20 19:24:37 350 kr
Budgivare 5 2022-06-20 22:28:07 300 kr
Budgivare 4 2022-06-20 19:24:37 250 kr
Budgivare 1 2022-06-20 10:18:32 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 12:41:04 175 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:43:36 150 kr
Budgivare 2 2022-06-18 23:50:41 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:43:36 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 23:50:37 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:43:36 50 kr