Aktuellt bud:
550 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 21:02
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
5h, 12m, 21s
Malmö
Spara i minneslista
Halsband
nr. 627148

Halsband med hänge, silver onyx och diamant, 1900-talets första hälft. vikt 6,8 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 3 2022-06-19 17:18:00 550 kr
Budgivare 4 2022-06-19 14:54:11 500 kr
Budgivare 3 2022-06-19 17:17:58 450 kr
Budgivare 4 2022-06-19 14:54:11 400 kr
Budgivare 3 2022-06-19 05:51:37 350 kr
Budgivare 2 2022-06-19 04:25:36 300 kr
Budgivare 3 2022-06-19 05:51:35 300 kr
Budgivare 2 2022-06-19 04:25:36 250 kr
Budgivare 3 2022-06-19 05:51:32 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 04:25:36 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 05:51:30 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 04:25:36 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 05:51:28 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 04:25:36 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 23:01:46 50 kr