Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 25 JUN 21:04
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Gallerimatta
nr. 627149

Gallerimatta, Gabbeh, handknuten

Anmärkningar: Fransslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 1 2022-06-25 20:52:21 550 kr
Budgivare 4 2022-06-19 14:52:23 500 kr
Budgivare 1 2022-06-25 20:52:00 500 kr
Budgivare 4 2022-06-19 14:52:23 450 kr
Budgivare 1 2022-06-19 12:35:39 400 kr
Budgivare 4 2022-06-19 14:52:10 350 kr
Budgivare 1 2022-06-19 12:35:39 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 12:30:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 12:15:10 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 09:03:04 50 kr