Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 25 JUN 21:10
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Gallerimatta
nr. 627150

Gallerimatta, handknuten, 360 X 85 cm

Anmärkningar: Fransslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 8 2022-06-25 21:07:29 700 kr
Budgivare 7 2022-06-25 21:04:59 650 kr
Budgivare 8 2022-06-25 21:03:43 600 kr
Budgivare 7 2022-06-25 18:15:50 550 kr
Budgivare 5 2022-06-23 14:00:05 500 kr
Budgivare 6 2022-06-21 22:50:31 450 kr
Budgivare 5 2022-06-19 17:59:51 400 kr
Budgivare 6 2022-06-21 22:50:06 350 kr
Budgivare 5 2022-06-19 17:59:51 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 12:28:39 250 kr
Budgivare 3 2022-06-19 12:18:02 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 12:28:32 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 12:18:02 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 12:28:29 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 12:17:49 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 22:48:03 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:13:13 50 kr