Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 27 JUN 19:02
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordstol
nr. 627155

Bordstol 1800-tal

Anmärkningar: ostadig

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-06-27 17:26:12 750 kr
Budgivare 3 2022-06-27 16:49:37 700 kr
Budgivare 4 2022-06-27 15:24:58 650 kr
Budgivare 3 2022-06-27 16:49:03 600 kr
Budgivare 4 2022-06-27 15:24:58 550 kr
Budgivare 3 2022-06-26 18:51:25 500 kr
Budgivare 3 2022-06-26 18:51:25 250 kr
Budgivare 2 2022-06-25 21:18:49 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 21:18:32 175 kr
Budgivare 1 2022-06-23 17:16:25 150 kr
Budgivare 1 2022-06-23 17:16:25 50 kr