Auktionen avslutad:
1 400 kr
Avslutas: 25 JUN 21:21
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Fabian Lundqvist
nr. 627159

Fabian Lundqvist, olja på pannå, 45 X 37 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 21:18:04 1 400 kr
Budgivare 5 2022-06-25 21:17:43 1 300 kr
Budgivare 4 2022-06-25 21:17:04 1 200 kr
Budgivare 5 2022-06-25 21:17:26 1 200 kr
Budgivare 4 2022-06-25 21:15:14 1 100 kr
Budgivare 5 2022-06-25 21:16:45 1 000 kr
Budgivare 4 2022-06-25 21:11:15 850 kr
Budgivare 5 2022-06-25 21:14:43 800 kr
Budgivare 4 2022-06-25 21:11:15 650 kr
Budgivare 5 2022-06-25 21:12:08 600 kr
Budgivare 4 2022-06-25 21:11:15 500 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:13:39 450 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:13:39 400 kr
Budgivare 2 2022-06-21 13:26:31 350 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:13:39 300 kr
Budgivare 2 2022-06-21 13:26:23 250 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:13:39 200 kr
Budgivare 2 2022-06-21 13:26:16 175 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:13:39 150 kr
Budgivare 2 2022-06-21 13:26:06 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:13:39 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:16:45 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 22:17:46 50 kr