Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 25 JUN 21:16
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Owe Wessbohn
nr. 627163

Owe Wessbohn (1913-1996) olja på pannå, 69 X 59 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 21:12:33 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:41:06 50 kr