Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 25 JUN 21:18
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Gerhard Wihlborg
nr. 627165

Gerhard Wihlborg (1897-1982) olja på pannå, 54 X 35 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 6 2022-06-25 21:15:15 1 200 kr
Budgivare 5 2022-06-23 11:23:04 1 100 kr
Budgivare 4 2022-06-20 15:00:14 1 000 kr
Budgivare 5 2022-06-23 11:22:49 1 000 kr
Budgivare 4 2022-06-20 15:00:14 950 kr
Budgivare 5 2022-06-23 11:22:39 900 kr
Budgivare 4 2022-06-20 15:00:14 650 kr
Budgivare 5 2022-06-21 13:14:00 600 kr
Budgivare 4 2022-06-20 15:00:14 550 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:58:23 500 kr
Budgivare 4 2022-06-20 15:00:07 500 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:58:23 450 kr
Budgivare 3 2022-06-20 00:14:39 400 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:58:23 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 00:14:20 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:58:23 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 10:01:13 50 kr