Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 25 JUN 21:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Fabian Lundqvist
nr. 627166

Fabian Lundqvist, pastel, 1953, 45 X 28 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Anmärkningar: Ej examinerad ur ram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 21:17:21 550 kr
Budgivare 3 2022-06-25 21:16:19 500 kr
Budgivare 3 2022-06-25 21:16:19 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 21:11:51 175 kr
Budgivare 1 2022-06-25 19:46:56 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:43:28 125 kr
Budgivare 1 2022-06-25 18:39:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 11:53:31 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 13:14:38 50 kr