Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 JUN 21:22
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Ingvar Engdahl
nr. 627170

Ingvar Engdahl, olja på pannå, 49 X 33 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 21:17:45 400 kr
Budgivare 4 2022-06-25 21:19:33 350 kr
Budgivare 3 2022-06-25 21:17:45 300 kr
Budgivare 4 2022-06-25 21:18:40 250 kr
Budgivare 3 2022-06-25 21:17:45 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 20:55:26 125 kr
Budgivare 1 2022-06-25 10:07:56 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 00:19:11 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 14:10:26 50 kr