Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 25 JUN 21:26
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Lars Hall
nr. 627175

Lars Hall, olja på duk, 79 X 69 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 21:19:18 300 kr
Budgivare 1 2022-06-25 21:15:30 250 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:04:33 200 kr
Budgivare 1 2022-06-25 21:15:19 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:04:33 175 kr
Budgivare 1 2022-06-25 21:14:46 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:04:33 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 20:03:24 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:04:33 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:27:15 50 kr