Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 26 JUN 19:01
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Willy Nilsson
nr. 627183

Willy Nilsson, olja på duk, 104 X 65 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 6 2022-06-26 18:54:31 1 100 kr
Budgivare 7 2022-06-26 18:58:49 1 000 kr
Budgivare 6 2022-06-26 18:54:31 950 kr
Budgivare 7 2022-06-26 18:55:49 900 kr
Budgivare 6 2022-06-26 18:54:31 850 kr
Budgivare 7 2022-06-26 18:55:47 800 kr
Budgivare 6 2022-06-26 18:54:31 750 kr
Budgivare 7 2022-06-26 18:54:09 700 kr
Budgivare 6 2022-06-26 18:21:22 650 kr
Budgivare 7 2022-06-26 18:54:06 650 kr
Budgivare 6 2022-06-26 18:21:22 600 kr
Budgivare 7 2022-06-26 18:54:04 550 kr
Budgivare 6 2022-06-26 18:21:22 500 kr
Budgivare 7 2022-06-26 18:54:02 450 kr
Budgivare 6 2022-06-26 18:21:22 400 kr
Budgivare 7 2022-06-26 18:53:59 350 kr
Budgivare 6 2022-06-26 18:21:22 300 kr
Budgivare 7 2022-06-26 18:53:57 250 kr
Budgivare 6 2022-06-26 18:21:22 200 kr
Budgivare 5 2022-06-26 04:29:55 175 kr
Budgivare 4 2022-06-25 22:23:44 150 kr
Budgivare 3 2022-06-24 09:49:23 125 kr
Budgivare 2 2022-06-20 20:19:47 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 20:19:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:59:50 50 kr