Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 27 JUN 19:37
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Nötknäckare
nr. 627201

Nötknäckare H=20

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-06-26 09:10:43 125 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:53:24 100 kr
Budgivare 1 2022-06-20 19:42:59 75 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:53:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 19:42:59 50 kr