Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 27 JUN 19:46
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kuddar
nr. 627211

Kuddar ett parti olika storlekar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 3 2022-06-22 17:33:42 400 kr
Budgivare 5 2022-06-26 10:54:43 350 kr
Budgivare 3 2022-06-22 17:33:42 300 kr
Budgivare 4 2022-06-23 13:16:56 250 kr
Budgivare 3 2022-06-22 17:33:42 200 kr
Budgivare 4 2022-06-23 13:16:53 175 kr
Budgivare 3 2022-06-22 17:33:42 150 kr
Budgivare 4 2022-06-23 13:16:45 125 kr
Budgivare 3 2022-06-22 17:33:42 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 23:02:03 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:07:22 50 kr