Aktuellt bud:
8 400 kr

Bjud!
Avslutas: 26 JUN 19:06
Utropspris:  8 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
1d, 2h, 37m, 33s
Malmö
Spara i minneslista
Snapsglas
nr. 627216

Snapsglas 9 st "Nobel" Gunnar Cyrén, Orrefors, höjd 16,5 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (41 bud)
Budgivare 4 2022-06-20 18:38:24 8 400 kr
Budgivare 10 2022-06-20 17:00:30 8 200 kr
Budgivare 10 2022-06-20 17:00:30 7 800 kr
Budgivare 4 2022-06-20 05:30:45 7 600 kr
Budgivare 4 2022-06-20 05:30:45 7 400 kr
Budgivare 10 2022-06-20 16:58:44 7 200 kr
Budgivare 4 2022-06-20 05:30:45 4 600 kr
Budgivare 9 2022-06-20 12:13:15 4 500 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 3 300 kr
Budgivare 8 2022-06-19 22:09:49 3 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 3 100 kr
Budgivare 7 2022-06-19 20:58:06 3 000 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 2 900 kr
Budgivare 6 2022-06-19 20:28:38 2 800 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 2 700 kr
Budgivare 5 2022-06-19 20:11:40 2 600 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 2 500 kr
Budgivare 5 2022-06-19 20:11:17 2 400 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 2 300 kr
Budgivare 5 2022-06-19 20:11:04 2 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 2 100 kr
Budgivare 5 2022-06-19 20:10:56 2 000 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 1 500 kr
Budgivare 5 2022-06-19 20:10:47 1 400 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 1 300 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:07:33 1 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 1 100 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:04:09 1 000 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 850 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:48:15 800 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 750 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:48:04 700 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:47:14 650 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:42:25 600 kr
Budgivare 3 2022-06-19 19:32:22 550 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:07:03 500 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:07:03 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:19:21 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:07:03 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:19:18 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:07:03 50 kr