Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 24 JUN 20:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Sängar
nr. 627217

Sängar, mm, Marinen, upphängningsbara, rekvisita från Marinmuseum, Karlskrona, 192x77 cm och mindre.

Anmärkningar: Bruks och åldersslitage, delar kan saknas.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-18 21:30:58 50 kr