Aktuellt bud:
1 700 kr

Bjud!
Avslutas: 26 JUN 19:16
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
1d, 2h, 43m, 2s
Malmö
Spara i minneslista
Kandelaber
nr. 627230

Kandelaber, Gusum modell nr:11, 1976, mässinghöjd 57 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 9 2022-06-23 20:24:00 1 700 kr
Budgivare 8 2022-06-20 18:59:34 1 600 kr
Budgivare 9 2022-06-23 20:23:46 1 500 kr
Budgivare 8 2022-06-20 18:59:34 1 400 kr
Budgivare 9 2022-06-23 20:18:40 1 300 kr
Budgivare 8 2022-06-20 18:59:34 1 200 kr
Budgivare 9 2022-06-21 14:15:24 1 100 kr
Budgivare 8 2022-06-20 18:59:34 1 000 kr
Budgivare 6 2022-06-20 05:58:54 950 kr
Budgivare 6 2022-06-20 05:58:54 500 kr
Budgivare 2 2022-06-20 05:29:06 450 kr
Budgivare 2 2022-06-20 05:29:06 350 kr
Budgivare 7 2022-06-19 23:47:23 300 kr
Budgivare 6 2022-06-19 22:53:49 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:43:11 200 kr
Budgivare 5 2022-06-19 21:46:02 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:43:11 175 kr
Budgivare 4 2022-06-19 21:32:47 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:43:11 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 20:16:27 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:43:11 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:18:25 50 kr