Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 26 JUN 19:22
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bijouterier
nr. 627250

Bijouterier, armbandsur, smyckeskrin

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 5 2022-06-21 22:34:50 300 kr
Budgivare 4 2022-06-21 18:39:36 250 kr
Budgivare 5 2022-06-21 22:34:46 200 kr
Budgivare 4 2022-06-21 18:38:28 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:37:02 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:34:42 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:14:27 50 kr