Auktionen avslutad:
22 000 kr
Avslutas: 26 JUN 19:24
Utropspris:  25 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Halsband
nr. 627261

Halsband, Björn Weckström, Lapponia, Finland, 1990, guld 18 K, vikt 59,4 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 10 2022-06-22 14:05:01 22 000 kr
Budgivare 7 2022-06-20 10:31:30 21 000 kr
Budgivare 7 2022-06-20 10:31:30 15 500 kr
Budgivare 9 2022-06-21 15:38:19 15 000 kr
Budgivare 7 2022-06-20 10:31:30 14 500 kr
Budgivare 8 2022-06-20 19:37:03 14 000 kr
Budgivare 7 2022-06-20 10:31:30 13 500 kr
Budgivare 6 2022-06-19 22:35:35 13 000 kr
Budgivare 5 2022-06-19 22:15:36 12 500 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:44:40 12 000 kr
Budgivare 4 2022-06-19 22:07:18 11 500 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:44:40 11 000 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:06:29 10 500 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:44:40 5 800 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:05:54 5 600 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:44:40 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:21:20 50 kr