Auktionen avslutad:
3 700 kr
Avslutas: 26 JUN 19:26
Utropspris:  3 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Ring Alton
nr. 627263

Ring Alton, Falköping, guld 18 K, diameter 17,5 mm, vikt 10,3 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 4 2022-06-20 10:31:10 3 700 kr
Budgivare 6 2022-06-22 14:05:36 3 700 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:31:10 2 600 kr
Budgivare 5 2022-06-20 19:27:00 2 500 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:31:10 1 700 kr
Budgivare 2 2022-06-20 15:20:09 1 600 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:31:10 1 500 kr
Budgivare 2 2022-06-20 15:20:07 1 400 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:31:10 1 300 kr
Budgivare 2 2022-06-20 15:20:06 1 200 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:31:10 1 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 15:20:03 1 000 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:31:10 950 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:57:35 900 kr
Budgivare 3 2022-06-19 23:53:17 850 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:28:55 800 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:28:55 750 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:06:26 700 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:28:55 650 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:06:14 600 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:28:55 550 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:26:46 500 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:26:46 50 kr