Auktionen avslutad:
1 400 kr
Avslutas: 26 JUN 19:28
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Guldring
nr. 627266

Guldring med malakit, 14 K, diameter 17,5 mm, vikt 6,5 gram, ostämplad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 6 2022-06-22 14:06:06 1 400 kr
Budgivare 5 2022-06-20 19:27:29 1 300 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:30:41 1 200 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:30:41 950 kr
Budgivare 1 2022-06-20 15:20:19 900 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:30:41 850 kr
Budgivare 1 2022-06-20 15:20:17 800 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:30:41 750 kr
Budgivare 1 2022-06-20 09:57:43 700 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:47:11 650 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:29:18 600 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:47:08 550 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:29:18 500 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:47:05 450 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:29:18 400 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:47:02 350 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:29:18 300 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:46:59 250 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:29:18 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:46:55 175 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:29:18 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:14:35 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:29:18 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:14:28 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:29:18 50 kr