Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 26 JUN 19:34
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Jan Joansson
nr. 627271

Jan Joansson, glasskulptur, Orrefors, höjd 24 cm, signerad:Orrefors Gallery-88 921270 Jan Johansson 10-75

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 7 2022-06-26 08:26:04 550 kr
Budgivare 4 2022-06-21 23:20:41 500 kr
Budgivare 4 2022-06-21 23:20:41 400 kr
Budgivare 6 2022-06-26 00:53:43 350 kr
Budgivare 4 2022-06-21 23:20:20 300 kr
Budgivare 5 2022-06-20 11:07:58 250 kr
Budgivare 4 2022-06-21 23:20:17 250 kr
Budgivare 5 2022-06-20 11:07:58 200 kr
Budgivare 4 2022-06-21 23:20:13 175 kr
Budgivare 5 2022-06-20 11:07:58 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 22:34:49 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:05:04 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:16:34 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:35:19 50 kr