Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 24 JUN 20:10
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Glas
nr. 627278

Glas 11 + 7 "City" Vicke Lindstrand Kosta, höjd 6,5-10 cm

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 3 2022-06-22 19:09:03 300 kr
Budgivare 1 2022-06-21 02:11:53 250 kr
Budgivare 3 2022-06-22 19:09:00 250 kr
Budgivare 1 2022-06-21 02:11:53 200 kr
Budgivare 2 2022-06-22 18:32:57 175 kr
Budgivare 1 2022-06-21 02:11:53 150 kr
Budgivare 2 2022-06-22 18:32:52 125 kr
Budgivare 1 2022-06-21 02:11:53 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 18:32:45 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 02:11:53 50 kr