Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 26 JUN 19:48
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Mynt
nr. 627282

Mynt, sedlar, frimärken, sparbössa med innehåll och förstadagsbrev

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 1 2022-06-26 19:32:14 450 kr
Budgivare 3 2022-06-26 18:07:06 400 kr
Budgivare 4 2022-06-26 18:03:13 350 kr
Budgivare 3 2022-06-26 17:21:31 300 kr
Budgivare 4 2022-06-26 18:02:08 300 kr
Budgivare 3 2022-06-26 17:21:02 250 kr
Budgivare 1 2022-06-22 18:56:40 200 kr
Budgivare 3 2022-06-26 17:20:25 200 kr
Budgivare 1 2022-06-22 18:56:40 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 20:05:42 125 kr
Budgivare 1 2022-06-22 18:56:40 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 20:05:17 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 18:56:40 50 kr