Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 26 JUN 20:00
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Högtalare
nr. 627288

Högtalare 6 st, Canton, höjd 40 cm och lägre

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 4 2022-06-26 19:57:03 300 kr
Budgivare 3 2022-06-26 19:53:41 250 kr
Budgivare 3 2022-06-26 19:53:41 100 kr
Budgivare 2 2022-06-26 19:09:59 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 21:45:34 50 kr