Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 26 JUN 20:00
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skivspelare
nr. 627289

Skivspelare, Micro MR-222

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 3 2022-06-21 22:05:25 350 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:58:42 300 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:56:27 250 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:58:37 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:56:27 175 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:58:32 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:56:27 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:58:28 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:55:48 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:16:45 50 kr