Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 26 JUN 20:10
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Förstärkare
nr. 627294

Förstärkare och högtalare Yamaha + CD-växlare Sony, höjd 104 cm och lägre

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 5 2022-06-23 21:32:04 350 kr
Budgivare 6 2022-06-24 06:44:43 300 kr
Budgivare 5 2022-06-23 21:32:04 150 kr
Budgivare 4 2022-06-20 21:45:02 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:52:05 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 19:22:46 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:08:41 50 kr