Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 26 JUN 20:20
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Matta
nr. 627299

Matta, handknuten, Kirman, Iran, 150 X 92 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 7 2022-06-25 23:19:16 650 kr
Budgivare 6 2022-06-24 08:50:03 600 kr
Budgivare 7 2022-06-25 23:18:34 600 kr
Budgivare 6 2022-06-24 08:50:03 550 kr
Budgivare 5 2022-06-22 21:55:55 500 kr
Budgivare 5 2022-06-22 21:55:55 450 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:47:16 400 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:47:16 350 kr
Budgivare 5 2022-06-22 21:55:45 300 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:47:16 250 kr
Budgivare 4 2022-06-21 22:55:10 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:47:16 175 kr
Budgivare 3 2022-06-20 15:55:49 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:47:16 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:16:57 50 kr