Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 28 JUN 19:03
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Systemkamera
nr. 627302

Systemkamera, Canon m. tillbehör

Anmärkningar: Ej testad på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-06-24 21:20:21 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 08:16:54 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:56:18 50 kr