Auktionen avslutad:
2 200 kr
Avslutas: 26 JUN 20:29
Utropspris:  5 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Matta
nr. 627304

Matta, Nain, Iran, handknuten, 339 X 248 cm

Anmärkningar: Bruksslitage, fläckar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 11 2022-06-26 20:26:57 2 200 kr
Budgivare 3 2022-06-26 20:24:43 2 100 kr
Budgivare 11 2022-06-26 20:24:18 2 000 kr
Budgivare 3 2022-06-26 20:22:07 1 900 kr
Budgivare 9 2022-06-26 09:19:00 1 800 kr
Budgivare 10 2022-06-26 12:58:29 1 700 kr
Budgivare 9 2022-06-26 09:19:00 1 600 kr
Budgivare 6 2022-06-23 13:34:44 1 500 kr
Budgivare 6 2022-06-23 13:34:44 1 300 kr
Budgivare 8 2022-06-25 17:15:23 1 200 kr
Budgivare 6 2022-06-23 13:34:44 1 100 kr
Budgivare 3 2022-06-25 07:03:12 1 000 kr
Budgivare 6 2022-06-23 13:34:44 950 kr
Budgivare 7 2022-06-24 07:27:49 900 kr
Budgivare 6 2022-06-23 13:34:44 850 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:46:32 800 kr
Budgivare 5 2022-06-23 04:29:25 800 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:46:32 750 kr
Budgivare 4 2022-06-21 22:57:00 700 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:46:32 650 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:25:33 600 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:46:32 550 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:41:04 500 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:41:04 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:46:17 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:41:04 50 kr