Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 28 JUN 19:06
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Armbandsur
nr. 627306

Armbandsur, bl.a. Seiko och Citizen

Anmärkningar: Ej testade på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-06-28 18:59:38 300 kr
Budgivare 3 2022-06-28 13:57:17 250 kr
Budgivare 1 2022-06-28 04:12:58 200 kr
Budgivare 3 2022-06-28 13:57:08 175 kr
Budgivare 1 2022-06-28 04:12:58 150 kr
Budgivare 2 2022-06-27 20:41:07 125 kr
Budgivare 2 2022-06-26 22:38:58 75 kr
Budgivare 1 2022-06-25 07:06:33 50 kr