Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 28 JUN 19:07
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Herrarmbandsur
nr. 627308

Herrarmbandsur, Eterna, quartz, D = 32 mm

Anmärkningar: Går ej, behöver möjligen batteribyte

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 5 2022-06-28 12:09:00 400 kr
Budgivare 6 2022-06-28 17:50:51 350 kr
Budgivare 5 2022-06-28 11:23:28 300 kr
Budgivare 2 2022-06-25 01:04:15 250 kr
Budgivare 5 2022-06-28 11:23:22 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 01:04:15 175 kr
Budgivare 4 2022-06-27 20:47:52 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 01:04:15 125 kr
Budgivare 3 2022-06-27 20:33:22 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 01:04:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 16:06:38 50 kr