Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 28 JUN 19:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Smycken
nr. 627310

Smycken och bijouterier, bl.a. bärnsten

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 4 2022-06-28 19:07:43 350 kr
Budgivare 1 2022-06-28 07:51:07 300 kr
Budgivare 4 2022-06-28 19:06:43 300 kr
Budgivare 1 2022-06-28 07:46:55 250 kr
Budgivare 2 2022-06-27 08:14:51 200 kr
Budgivare 1 2022-06-27 07:37:40 175 kr
Budgivare 3 2022-06-26 22:39:38 150 kr
Budgivare 1 2022-06-26 20:53:32 125 kr
Budgivare 3 2022-06-26 22:39:34 125 kr
Budgivare 1 2022-06-25 21:15:24 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 08:20:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 20:22:38 50 kr